Wczasy i wycieczki zagraniczne

Sprzedajemy wczasy i wycieczki zagraniczne następujących touroperatorów:

Rainbow

Rainbow Tours należy do potentatów działających na rynku turystycznym. Rainbow Polska Sp. zo.o powstała w roku 1990. Ambicją jej twórców jest chęć pokazywania wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwego oblicza Europy i świata. Biuro posiada bardzo szeroką ofertę skierowaną dla każdego turysty.
W ofercie biura znajdziecie Państwo wycieczki i wczasy zagraniczne, zarówno autokarowe, jak i samolotowe. Biuro organizuje zarówno wyjazdy wakacyjne jak i zimowe. Istnieje również możliwość podróżowania do egzotycznych krajów typu Wenezuela, Kostaryka czy też Kambodża.

Strona Rainbow Tours

CORAL TRAVEL – największy wybór hoteli w Turcji ! Oferty hoteli ekskluzywnych, klasy deluxe jak i ekonomicznych. Oferty na każdą kieszeń! Ponadto pobyty w Hiszpanii, Bułgarii, Grecji oraz na kierunkach egzotycznych.

Strona Coraltravel

exim

EXIM Tours – wczasy w krajach śródziemnomorskich, egzotyka. Szeroka baza hotelowa na Cyprze i Malcie. 

Strona EXIMtours

ECCO Holidays i ECCO Travel- bardzo ciekawe oferty wycieczek objazdowych do Chin i inne kierunki egzotyczne. Także Majorka i Cypr w przystępnych cenach.

Strona ECCO Holidays

Sun & Fun Holidays jest profesjonalnym organizatorem wyjazdów zagranicznych od 2004 roku. Współpracuje ze stałymi i pewnymi kontrahentami. Posiada znakomicie wyszkolony personel, m. in. profesjonalnych polskojęzycznych rezydentów.
Organizator co roku sprawdza wszystkie obiekty pod względem bezpieczeństwa i jakości usług. Sun & Fun Holidays posiada również gwarancje i zabezpieczenia finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych. Gwarancji udziela im jedna z największych firm ubezpieczeniowych specjalizująca się w ubezpieczeniach turystycznych – niemiecki, sprawdzony i stabilny ERV.
Sun & Fun Holidays posiada bogate doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do krajów Orientu – Egiptu, Tunezji, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Maroka oraz europejskich – na Kretę, Rodos, Teneryfę oraz do Bułgarii. Wycieczki fakultatywne ukażą najciekawsze zakątki każdego kraju a licencjonowani przewodnicy przybliżą jego historię oraz tradycję.
Oferta specjalna to Orange Family Club – rodzinne wakacje w hotelach klubowych. Organizator proponuje programy animacyjne, edukacyjne, sportowe i artystyczne dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie zajęcia prowadzą doskonale wyszkoleni polskojęzyczni animatorzy, dla których ta praca jest pasją. Dla dzieci to gwarancja doskonałej, bezpiecznej zabawy, a dla rodziców spokojny wypoczynek. Patronat merytoryczny nad programem animacyjnym hoteli klubowych objęła Pani Dorota Zawadzka – Super Niania.

 Strona Sun & Fun Holidays

Patron Travel od 14 lat jest biurem prowadzonym przez OO. Franciszkanów. Specjalizuje się w organizacji pielgrzymek do miejsc kultu religijnego na całym świecie.
Oprócz tradycyjnych wyjazdów pielgrzymkowych, wypoczynkowych i turystycznych, oferuje też kilka nowych kierunków: Argentynę z Brazylią, Gruzję, pieszą pielgrzymkę do Santiago de Compostela, Liban, Rumunię, Sri Lankę, Tajlandię z Kambodżą.
Z Patron Travel można także udać się na wyjazd typowo wypoczynkowy na Cypr (wyspę, którą odwiedził św. Paweł Apostoł), do Izraela nad Morze Martwe (z możliwością leczniczych kąpieli oraz zwiedzenia najważniejszych miejsc w Ziemi Świętej) a nawet na Mauritius !
Touroperator posiada rekomendacje Warszawskiej Izby Turystycznej.

Strona Patron Travel

Almatur powstał w 1956 roku jako biuro do obsługi ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w ofercie touroperatora znajdują się oczywiście propozycje dla wszystkich.
Biuro propaguje aktywne formy wypoczynku, choć w ofercie nie brakuje też imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom Klientów. Oprócz oferty typowo turystycznej biuro proponuje również wyjazdy do pracy, kursy i szkoły językowe oraz praktyki studenckie za granicą.

Strona Almatur

Mouzenidis Travel działa na rynku polskim od kilku lat choć firma Mouzenidis została założona już w roku 1995. Poza tym ma swoje oddziały w kilkunastu państwach europiejskich m.inn. w Niemczech i Rosji.
Jej domeną jest turystyka w Grecji: pobyty na kilku wyspach : (Kreta, Korfu, Rodos, Thassos, Zakynthos. Evia) oraz szeroki wachlarz hoteli w każdym standardzie na Riwierze Olimpijskiej oraz Półwyspie Chalkidiki.
Firma dysponuje własną linią lotniczą Ellinair , własnymi hotelami – sieć Bomo Club oraz własną flotą autokarów transferowych.
Poza wycieczkami Mouzenidis proponuje m.inn. wynajem domów, organizację ceremonii weselnych w Grecji, obsługę Klienta VIP oraz imprezy incentive jak i chartery jachtów każdego rodzaju jachtu (od małych jednostek żaglowych, po duże, w pełni wyposażone, kilkunastometrowe jachty motorowe, z załogą, kapitanem i wszelkimi usługami).

Strona Mouzenidis Travel

 NIEZALEŻNIE OD TOUROPERATORA ZAMÓWIONĄ OFERTĘ NASI KLIENCI OTRZYMUJĄ W CIĄGU 24 h