Biuro Podroży

Najlepsze podróże są szyte na miarę. Nasze biuro turystyczne w mieście Łomża zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca

Podróże mogą być pasją lub prostym sposobem na skuteczne oderwanie się od codziennych spraw. Szum fal potrafi zagłuszyć wszelkie problemy otaczającej rzeczywistości. Ciepłe promienie słońca w każdym momencie są najlepszym sposobem na poczucie pełni życia. Nasze biuro podróży Tomi Tourist od dawna działa w mieście Łomża. Od 1991 roku organizujemy najlepsze wycieczki dla naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są w naszym życiu odpoczynek, urlop i wakacje. Sami jesteśmy ogromnymi entuzjastami podróży i dzięki tej pasji doskonale wiemy, o czym należy pamiętać. Szczególnie cenimy sobie podróże do krajów basenu Morza Śródziemnego , a najpiękniejsze miejsca znamy tam od podszewki. Nie zamykamy się na wyłącznie na te kierunki. Przez ponad trzy dekady działalności nasze biuro turystyczne w mieście Łomża zdążyło zorganizować wyjazdy do wielu miejsc. Krótko mówiąc: świat nie jest dla nas tajemnicą. Bezustannie polujemy na najlepsze okazje last minute, aby móc oferować naszym Klientom najlepsze propozycje wypoczynku pod względem ceny i atrakcji. Wystarczy tylko sprawdzić naszą ofertę i się spakować. Okazje last minute rządzą się swoimi prawami, więc jeśli przygnębia Cię obecny widok za oknem i potrzebujesz zmiany, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W Chorwacji czy Portugalii pogoda zawsze jest piękna. Nasze biuro podróży oferuje wszystkim zainteresowanym rewelacyjne oferty all inclusive. To świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz dla par. Z ogromną przyjemnością weźmiemy na siebie ciężar obowiązków organizacyjnych i zadbamy o każdy detal. Z nami masz pewność, że wakacje będą komfortowe, bezpiecznie i dobrze zorganizowane. Ciągle sprawdzamy sytuację na świecie, obserwując, jakie kraje możesz odwiedzić.

Jeśli chcesz polecieć na wakacje swoich marzeń, to nie możesz trafić lepiej. Nasze biuro podróży w Łomży służy fachowym doradztwem. Zaufaj Tomi Tourist i wbij z nami kolejną szpilkę w mapę! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Biuro Turystyczne

Biuro Podroży

Wycieczka z Tomi Tourist będzie niezapomniana. Masz swój kierunek? Odwiedź nasze biuro podróży w Łomży!

Trudno wyobrazić sobie rok bez żadnego wyjazdu. Odpoczynek w odpowiednim do tego miejscu pozwala naładować baterie na cały rok. Nasze biuro podróży w mieście Łomża pragnie zaoferować Państwu odkrycie najbardziej malowniczych miejsc na świecie, a także w naszym kraju. Organizujemy wycieczki szkolne i wyjazdy firmowe, podczas których nikt nie będzie się nudził. Nasze biuro podróży Tomi Tourist to rezultat ponad 30 lat doświadczenia i ogromnej pasji do wypoczynku. Interesuje Cię prawdziwie egzotyczny klimat Peru? A może Majorka i Cypr w przystępnych cenach? Romantyczna Francja? Z nami i naszymi touroperatorami wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dobrze znamy kraje Orientu, a śródziemnomorskie obrzeża nie kryją przed nami tajemnic. Sytuacja epidemiologiczna na świecie cały czas się zmienia, a my bacznie się jej przyglądamy. Na naszym koncie na Facebooku staramy się informować Państwa na bieżąco o tym, gdzie można podróżować bez testów PCR-RT. Oferujemy wyjazdy i wyloty nie tylko z Warszawy. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i odwiedź biuro podróży Tomi Tourist w Łomży. My zajmiemy się całą resztą.